Apie Mus

Esame socialiai atsakinga įmonė, kuri supranta artimojo netekties skausmą ir jo skaudžius padarinius visai šeimai, todė visada galime pasiūlyti mažesnę kainą už profesionaliausią darbo kokybę.

Visada tiesiogiai ir betarpiškai bendraujame su artimaisiais, suteikdami pilną informaciją ir informuodami Juos apie paslaugų suteikimo eigą ir numatomus terminus

Mūsų įmonė yra ekologiškai atsakinga ir draugiška aplinkai – vieni iš nedaugelio prekiaujame ekologiškais presuoto kartono kremavimo karstais, medinėmis nedažytomis ir nelakuotomis urnomis, taip pat galime pasiūlyti suberti po kremavimo susidariusius pelenus į ekologišką, biologiškai suyrančią presuoto lignino kapsulę.

Kauno mieste nemokamai galime atvykti į Jums patogią vietą ir suteikti konsultacijas laidojimo ir kremavimo paslaugų klausimais. Jums tai nieko nekainuos!

Laura BaltrukenieneLaura Baltrukeniene
13:27 07 Dec 23
Labai esu dėkinga šios įmonės vadovui už didelę pagalbą, kurią gavome, netekus mūsų artimojo. Didelis dėkui už efektyvumą ir supratingumą.
vytautas cepasvytautas cepas
13:56 16 Nov 23
Labai dėkojame Mantui už suteiktas paslaugas, už jo nuoširdumą ir paslaugumą, padėjusiam mums palaidoti savo Artimąjį. Linkime jam visokeriopos sėkmės ir gerovės.
Rytis PakenasRytis Pakenas
20:02 14 Nov 23
Širdingai dėkojame Mantui už suteiktas paslaugas,už nuoširdumą ir paslaugumą, padėjusiam palaidoti Tėvelį. Geriausios Jums kloties.
Kestas VKestas V
14:05 07 Nov 23
Viskas buvo atlikta aukščiausiam lygyje! Dėkoju, kad padėjote išlydėti močiutę, viską sutvarkėte, patarėte, padėjote sunkiu momentu.Su pagarba.
Labai geras ir profesionalus aptarnavimas. Ačiū Mantai.
giedre sumskaitegiedre sumskaite
15:20 07 Jun 23
Ačiū, už kokybiškai ir greitai suteiktas paslaugas. Įmonės darbuotojas Mantas ,maloniai ir kantriai atsakė į visus iškilusius klausimus. Rekomenduoju šią įmonę.
Lina KrasauskaitėLina Krasauskaitė
18:28 03 Jan 23
Noriu nuoširdžiai padėkoti šios įmonės darbuotojui Mantui ir jums visiems rekomenduoti šią įmonę MG Moira, padėjus man vienai palaidoti močiutę nuotoliniu būdu, kadangi gyvenu už Lietuvos ribos. Viskas buvo sutvarkyta ir suderinta kokybiškai, greičiausiai (kūnas buvo paimtas kremuoti dar tą pačią dieną) ir už geriausią kainą Vilniuje, laikantis nustatytų taisyklių, netgi iki tokių detalių, kad net duobė buvo iškasta tvarkingai nesugadinant šeimos puoselėto antkapio detalių.Labai dėkoju ir didelės sėkmės jums padedant ir viska sutvarkant tokiu sunkiu metu. SĖKMĖS !
js_loader